Додати об’єкт

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

  • вул. Давиденка, 4
  • (04747) 6-00-28
  • 8:00—17:00

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» орієнтується на фізичних осіб, малий та середній бізнес. Саме тому компанія розвиває власну філіальну мережу на всій території країни. Це дає нам можливість запропонувати сучасні страхові продукти в кожній точці України за оптимальними цінами.

Ми розвиваємо масові продукти, пов’язані з автострахуванням (КАСКО, ОСЦПВ), а також медичне та майнове страхування.

Продукти
Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів, створюючи найсучасніші страхові продукти. При цьому ми керуємося 180-річним досвідом роботи Vienna Insurance Group, яка успішно працює у 24 європейських країнах.

Ціни
Компанія відповідально підходить до захисту інтересів своїх клієнтів. Саме тому ціни на страхові продукти, що пропонує УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», економічно обгрунтовані та дозволяють нам гарантувати швидке відшкодування збитків за будь-яким страховим випадком.

Мережа філій
Страхові продукти, які пропонує УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», повинні бути доступні на всій території України за найбільш прийнятними для клієнтів ціновими пропозиціями. Саме тому компанія створила власну мережу філій, яка покриває усі регіони України. Наші співробітники готові прийти Вам на допомогу майже у кожному місті та селищі України.

Компанія створила ряд універсальних страхових продуктів, які Ви можете замовити через мережу незалежних брокерів та страхових агентів. Купуючи страхові продукти у наших партнерів, ви отримуєте гарантії УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Сервіс
Наші співробітники готові надати вам консультації та забезпечити допомогу у разі настання страхового випадку у будь-якому місці та у будь-який час. Наші медичні працівники та аварійні консультанти працюють для Вас цілодобово.

Відповідальність
Гарантії якості та фінансової стабільності УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» надає Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року.

Vienna Insurance Group на сьогоднішній день активно представлена в 25 країнах та є лідером страхового ринку у Центральній та Східній Європі. Понад 25 000 працівників у 50 компаніях Групи забезпечують захист своїх клієнтів.

Крім Австрії компанії Vienna Insurance Group знаходяться в Білорусії, Болгарії, Хорватії, Чеській республіці, Грузії, Німеччині, Угорщині, Італії, Ліхтенштейні, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Македонії, Туреччині, Албанії, Словенії, Словаччині,Чорногорії, Естонії, Латвії, Литві та в Україні.

Відмінна фінансова потужність Групи підтверджена міжнародним рейтинговим агентством «Standard & Poor’s», яке в 2011 році знову високо оцінило фінансову стабільність Vienna Insurance Group, надавши їй рейтингову оцінку «А+» з прогнозом позитивний".

Таким чином, зобов’язання компанії перед застрахованими особами забезпечені однією з найпотужніших фінансових структур Європи.

Комунікація
Ми співпрацюємо зі своїми клієнтами на засадах відкритості та докладаємо всі зусилля для того, щоб налагодити діалог з кожним, хто потребує страхового захисту. Ми зацікавлені в тому, щоб почути Вашу думку про роботу компанії, її сервіс та продукти. Ми готові не лише говорити, але й слухати тих, кого ми захищаємо!

Один коментар

  1. Користувався послугами цієї компанії 3 роки, оформляв страховку на авто і сплачував вчасно всі кошти , все було начебто добре.
    Але 29.03.2019 р. звернувся до них ( в зв’язку із зміною технічного паспорта і заміною номерів на інші), потрібно переоформити страховий поліс на нові документи, (до закінчення терміну страхового полісу залишилося 21день) на що мені в грубій формі відповіли що нічого виписувати вони не будуть, а потрібно оформити новий поліс, я розумію що термін невеликий , але я оплатив його в повному обсязі , на що була відповідь що 20 гривень вони мені вернуть , але діло не в грошах а в наданні послуги яку вони не надали в повному обсязі, коротше кажучи після години суперечок мені все таки переоформили поліс.
    Висновок такий : з такими робітниками до Європи нам ще далеко, а своїм друзям і всім знайомим, раджу ніколи не користуватися послугами цієї компанії.

Написати коментар

949

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» в Жашкове
Телефон, час роботи та адреса Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» Жашків.