Додати об’єкт

Дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик» №6

  • вул. Леніна, 93
  • (04747) 6-30-21
  • 7:30—18:00

Рік відкриття – 1988 рік

Засновник – Жашківська міська рада

Загальна кількість дітей – 135, з них 32 дітей ясельного віку, та 103 дитина дошкільного віку, що дає змогу функціонувати 6 групам (груп раннього віку – 2, груп дошкільного віку – 4). ДНЗ працює за 10,5 – годинним режимом.

Кількість працівників – 35.
Склад педагогічного колективу: 15 педпрацівників – з них завідуюча ДНЗ, методист, 10 вихователів, музкерівник , практичний психолог, інструктор з фізичного виховання.
Обслуговуючого персоналу – 20 осіб.

Дошкільний навчальний заклад №6 «Золотий ключик» знаходиться в м. Жашкові по вулиці Леніна, 93 і є закладом освіти суспільного виховання дітей віком від 1 до 6 років, який здійснює завдання щодо задоволення потреб у догляді, оздоровленні, розвитку , вихованні та навчанні дітей дошкільного віку і проводить свою діяльність згідно Ліцензії, Статуту ДНЗ та колективного договору.

ДНЗ в хорошому стані, будівля типова цегляна з бетонним перекриттям, простора, двоповерхова. Коридори, зали, групові приміщення, кабінети, технічні приміщення відремонтовані, естетично оформлені. Заклад обладнано музичним та спортивним залами. Групи раннього віку мають окремі ізольовані входи.

Групові приміщення світлі, просторі складаються з ізольованих кімнат (роздягальня, ігрова кімната, спальня, умивальна кімната та туалет).

На території ДНЗ розміщено майданчики з ігровими спорудами та павільйонами, спортивний майданчик зі спортивними обладнанням для фізичного розвитку дошкільнят.

Також на території закладу розбито клумби, рабатки та висаджено зелені насадження рослин та дерев.

В дошкільному навчальному закладі №6 «Золотий ключик» створено сучасне предметно-ігрове, розвиваюче середовище, яке створює сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання дитини в процесі її самостійної діяльності:
дитина освоює властивості і ознаки предметів (колір, форма, фактура), опановує просторовими відносинами;
дізнається про людину, тваринний і рослинний світ, пори року і т.д.;
опановує світ звуків, залучається до музичної культури;
розвивається фізично: знає особливості побудови власного організму, його рухові можливості;
експериментує з кольором, формою, створює продукти власної творчості;
набуває корисних соціальних навиків тощо.

Іншими словами, розвиваюче середовище забезпечує дитині різні види активності (розумову, ігрову, фізичну та ін.), стає підставою для самостійної діяльності, умовою для своєрідної форми самоосвіти маленької дитини. При цьому розвиваються допитливість і творча уява, розумові і художні здібності, комунікативні навики, відбувається розвиток особистості.

В дошкільному навчальному закладі №6 «Золотий ключик» створені всі умови для ігрової діяльності як у приміщенні, так і на вулиці. В кожній з шести груп є загальне ігрове середовище, до складу якого входять ігрові зони:
набори корпусних дитячих меблів відповідно до росту дітей;
шафи для іграшок – сенсорних, моторних, технічних, образних;
куточки для будівельно-конструктивних ігор, в яких зібрано різноманітний конструктивний матеріал (конструктори “Лєго”, геометричні пластмасові конструктори різного розміру);
куточки самостійної художньої творчості, які інтегрують усі види художньо-естетичної діяльності (робота з природним ма теріалом, ліплення, малювання, конструювання з паперу тощо);
куточки для ігор-драматизацій та творчої театральної діяльності дітей;
столики для настільно-друкованих ігор;
атрибути для сюжетно-рольових ігор;
тематичні куточки, що підказують зміст гри.

В групових кімнатах ясельних та дошкільних груп відведено достатньо місця для всіх видів ігор згідно з Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”.

Написати коментар

937

Дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик» №6 в Жашкове
Телефон, час роботи та адреса Дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик» №6 Жашків.