Професійне навчання

Жашківський районний центр зайнятостіСьогодні одним із пріоритетних напрямків діяльності Жашківського РЦЗ є тісна співпраця з роботодавцями, щодо забезпечення їхніх потреб у кваліфікованих кадрах, зокрема, шляхом організації професійного навчання безробітних. Це допомагає досягти збалансованості попиту та пропозиції робочої сили, а отже, сприяти вирішенню проблем зайнятості населення.

Так підприємство «ЛЮКСВЕН», яке зареєстроване в м. Києві, а проводить свою діяльність на території Жашківського району звернулось до центру зайнятості з питанням підбору на роботу операторів заправних станцій. Із числа безробітних було організоване професійне навчання за цією професією.

Навчання проводилося в Черкаському професійно-технічному навчальному центрі Міністерства аграрної політики України. Теоретичні та практичні знання та навички, яких набули безробітні під час професійного навчання дозволить їм мати гарантоване місце роботи та ефективно працювати. Після закінчення навчання всі слухачі отримали посвідчення державного зразка та успішно працевлаштовані на дане підприємство.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справі преси, інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар