Жашківський кінний завод

Ресторан

жашков ресторан
На другому поверсі центрального корпусу розташований ресторан. Інтер’єр ресторану виконаний у класичному стилі з використанням мрамору та позолоти.

Зал на 100 відвідувачів.
Кухня: європейська і українська.

Час роботи: 11:00 — 23:00

VIP–ложа

VIP ложа
Конкур — це захоплююче видовище, від якого неможливо відірватися. Спостерігати за яскравими та динамічними турнірами, змаганнями можна як з трибуни, так і з VIP-ложі. Гості VIP-ложі мають можливість поєднувати діловий обід із загостренням пристрастей на манежі. VIP-ложа — складова ресторану «Parade Allure».

Готель

отель конный завод
Готель комплексу розташований у двох корпусах кінноспортивного комплексу. На третьому поверсі центрального будинку до ваших послуг 16 комфортабельних номерів.

Бар

бар в жашкове
У затишній, дружній атмосфері бару готелю ви можете призначити зустріч, провести діловий обід або вечерю, зустрітися з друзями або просто відпочити за коктейлем. В барі представлений широкий асортимент вин.

Ресторан-тераса

ресторан на конном
Злегка в романтичному стилі «кантрі» відкрита ресторан-тераса.
Вона розташована в центрі території комплексу. На терасі в літні дні і вечори ви зможете із задоволенням поєднати неспішну трапезу і бесіду.

Дитяча кімната

детская комната на конном
На маленьких гостей чекає справжнє дитяче містечко. Тут просторо і сонячно, а найголовніше — безліч розваг для ваших улюблених чад.

Час роботи: 9:00 — 21:00

Кінна прогулянка

прокат лошадей
Під керівництвом досвідченого тренера у вас є унікальна можливість відчути себе справжнім вершником. Повірте, прогулянка верхи на коні — це не з чим незрівняне задоволення.

М’яка зона

Мяка зона в конном заводе
Тут можна провести ділову зустріч, банкет або фуршет, конференцію, семінар або тренінг. Нарешті, можна із задоволенням подивитися спортивні змагання на великому плазмовому екрані. «М’яка зона» обладнана аудіотехнікою, проектором і екраном.

Боулінг

жашков боулинг
У розпорядження любителів боулінгу — 4 доріжки, виконані з урахуванням сучасної системи стандартів боулінгу. Всі лінійні параметри обладнання строго регламентовані.

Сауна

сауна в жашкове
У сучасних готелях сауна неодмінний атрибут. На території комплексу до ваших послуг затишна сауна на 6 чоловік.

Рибалка

жашков рыбалка
На території комплексу розташовано два озера. Якщо ви любите риболовлю, то можете із задоволенням провести годину-другу на березі з вудкою, відчуваючи своє рибальське щастя. Запевняємо вас, кожен рибалка може спіймати свою рибку.

Жашківський кінний завод був заснований в 1999 році. Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Гольштинські, Ольденбурзькою, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).

На сьогоднішній день досягненням Жашківської кінно-спортивної школи є його поголів’я, яке складається з жеребців і кобил зі світовими іменами. Дев’ять жеребців заводу мають ліцензії: Cornet Obolensky, Captain Fire, Lancer III, Artifex, Consolidator, Copperfield, Comme il Faut, Congress, Grand Sportage.

95% маточного поголів’я — це еліт клас, більшість з якого премійовано в Німеччині.

Багато жеребят Жашківського заводу успішно проходять Керунг в Німеччині, більшою мірою завдяки планомірному підбору жеребців і кобил, з урахуванням їх родоводів ліній і спортивних результатів.

Широко використовується метод штучного осіменіння.

Партнерами ЖКЗ є представник Вестфальського кінного союзу — Herr Bernd Richter, відомий конезаводчик Німеччини — Herr Heinrich Ramsbrock. Неодноразово відвідували ЖКЗ.

Щорічно фахівці Вестфальського кінного союзу таври народжених лошат тавром даної породи і видають документи, що підтверджують їх походження.

Деякі коні ЖКЗ проходять тренінги у Німеччині. Herr Ludger Beerbaum тренує Captain Fire, Cornet Obolensky, Consolidator. Comme il Faut стоїть на стайні Huberta Varnholta. Congress і Grand Sportage є вихованцям стайні Варендорф (Landgestüt Warendorf).

Основними покупцями коней Жашковский конный завод є представники країн СНД і Євросоюзу.

Площа заводу становить 317 га:

 • 200 га пасовищ
 • 100 га сінокосу
 • база, що займає 17 га

На території Жашківського кінного заводу:

 • 2 стайні деннікового типу, призначені для 60 маток
 • 2 стайні загального типу для вирощування молодняку
 • спортивна стайня на 80 денників
 • злучний манеж
 • стайня для жеребців-виробників
 • «воділка» для коней (працює в семи різних режимах)
 • критий манеж
 • сучасний лазарет та лабораторія для штучного осіменіння
 •  

  Все це забезпечує повноцінний розвиток коней цілий рік. Крім безпосередньо розведення, завод активно інвестує кінний спорт, основою для якого є Жашківська кінно-спортивна школа.

  Офіційне відкриття кінноспортивного комплексу відбулося 14 серпня 2010 року, на базі Жашківського кінного заводу.

  З кожним роком в Україні стає все більше шанувальників кінного спорту.Це не випадково. Кінний спорт — це не просто спорт. Кінний спорт — це філософія, в основі якої “почуття проти сили, сила без жорстокості, суміш строгості і гнучкості, терпіння, зречення від себе, смирення в сідлі, впевненості в пішому ході, вродженого таланту тваринного і нескінченної подяки вершника”.

  
Жашківський кінно-спортивний комплекс — це унікальне поєднання елегантного спорту та комфортабельного відпочинку. Спілкування з благородним і граціозним тваринам, єднання з ним, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії. Якщо ви хочете внести у своє життя щось нове і незвичайне, неодмінно вирушайте в Жашківський кінноспортивний комплекс, де панує атмосфера кінного спорту і справжнього європейського комфорту.

  Контакти:
  м.Жашків, вул. Артема, 6

  Тел./факс: (04747) 6-18-91
  Телефон: (044) 295-99-77
  http://www.paradeallure.com