Правила використання матеріалів

Відкривши веб-сайт zhashkiv.info, ви зобов’язуєтесь дотримуватись зазначених нижче умов використання. Використання веб-сайту дозволяється тільки в разі прийняття цих умов. Крім того, до окремих документів на веб-сайті zhashkiv.info можуть застосовуватися спеціальні умови використання.

Всі зображення з наявним водяним знаком «zhashkiv.info» є приватною властістью ТОВ «НЕЙМЛЕСС ПРОДАКШН» та захищаються законом про авторське право.

Дозволяється безкоштовно використовувати зображення з сайту zhashkiv.info за умови, збереження всіх авторських прав, товарного знаку, водяного знаку та інших знаків права інтелектуальної власності.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів, зображень чи їх фрагментів без письмового або усного узгодження.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації і використання.

Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

У разі порушення будь-якого пункту цих правил, ТОВ «НЕЙМЛЕСС ПРОДАКШН» залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Zhashkiv.info не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, опечатки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах. Вся інформація та матеріали надаються на умовах «як є» (“as is”), без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих. Zhashkiv.info докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність інформації.

Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець.