Додати об’єкт

Pizzeria

 • вул. Давиденка, 4Б
 • (093) 421-22-33

Фото та опис про «Pizzeria» відсунті.

Ви можете додати їх, надіславши на пошту - info@zhashkiv.info

Жашків піцерія

коментарів 11

  1. Одне погано тут !
   Ввечері Загородній Віктор виручку забирає і бесплатно їсть біляші.

 1. Заклад хороший,але є одне но обслуговування ніяке на прикінці свята вигнали із закладу не давши доїсти заказане,а в туалеті стоїть не приємний запах,також в картошці фрі в 4 тарілках було знайдено кусочки відламаної згорілої пластикової бутилки

 2. Навіть не думайте купувати там суші….. це жах… таке враження, що їх ніхто ніколи не бачив і не куштував… хоча ціни більші ніж в ресторані в києві

 3. Якщо хочете суші, краще обминайте цей заклад подалі!!! Це жах!! А ціни більші за ресторанні

 4. Заклад просто жахливий!!!
  В кімнаті що називають кухнею прохідний двір. Ходять туди відвідувачі(особи ромської національності) у вехньому одязі і в той же час там крутять недоСУШІ. Ці темношкірі відвідувачі дуже нав’язливо пропонують співробітницям вжити спиртного, та так що одна зі співробітниць не втримується і п’є з цими гостями закладу.
  Щодо якості недоСУШІ – жах. Те що назвали СУШІ – зроблене не з філе риби, а з обрізків з риби (так можна більше заробити, напевно), т.я. в цій страві присутні кістеи і риб’яча луска. Соєвий соус наливають в паперовий стаканчик для кави і щоб не розлити, доки довезеш додому, загортають харчовою плівкою, яка, м’яко кажучи, не допомогає, тобто додому ми довезли пакетик з соєвим соусом в якому плавали паперові стаканчики і харчова плівка. Налили соусу від всієї душі – до п’яти ролів приблизно грамів 300. Все б нічого, але він дуже розведений водою, як я писав вище (так можна більше заробити, напевно). На мою думку, краще було б 150 грамів того соусу, але без води.
  Те що на колір нагадуює вассабі було якимось дуже рідким і розтеклося по контейнеру в якому були недоСУШІ.
  Ну і найцікавіше, ціна всьго отого в пакетику-майочці 700грн за 5 ролів (ще й типу випадково в чек було включено обслуговування). Правда, піся мого здивування прибрали цей пункт.
  От так я сьогодні відвідав цей заклад “Pizzeria” на вул. Давиденка, 4Б, в рідному місті Жашків.

 5. Обслуговання ніяке. Взяли нізі шо 30грн. Обминайте цей жахливий заклад. Офіціантка невічливо ставиться до покупців. Коли купили свою воду вони навіть не дали нам стаканчики. Після того ми купили напій і з нас ще за стаканчики здерли 5грн. А стаканчики щей до цього були брудні. ми заказали Літній салат з майонезом та нам замість майонезу поклали олію

 6. Не кафе а якийсь прохожий двір, офіціант швирляє їжу на стіл,не вічливо ставиться до прихожих, обікрали на 30 гривень нізащо, повар це той же офіціан,бармен та адміністратор. Якщо хочете смачно поїсти обминайте цей заклад стороною.

 7. Запах дійсно дуже жахливий прийшли з дітьми на піццу , в одному із шматочків в пицці поралась кістка добре те , що один із дітей не їсть курку і коли він забрав її із піцими знайшли виликий шматок кістки , обслуговуваня дуже жахливе нааіть на моє прохання не перенесли книгу скарг.Взагалі не раджу цей заклад!

Написати коментар

5 380

Pizzeria в Жашкове
Телефон, час роботи та адреса Pizzeria Жашків.