Додати об’єкт

Pizzeria

 • вул. Давиденка, 4Б
 • (093) 421-22-33

Фото та опис про «Pizzeria» відсунті.

Ви можете додати їх, надіславши на пошту - info@zhashkiv.info

Жашків піцерія

Коментарі — 7

  1. Одне погано тут !
   Ввечері Загородній Віктор виручку забирає і бесплатно їсть біляші.

 1. Заклад хороший,але є одне но обслуговування ніяке на прикінці свята вигнали із закладу не давши доїсти заказане,а в туалеті стоїть не приємний запах,також в картошці фрі в 4 тарілках було знайдено кусочки відламаної згорілої пластикової бутилки

 2. Навіть не думайте купувати там суші….. це жах… таке враження, що їх ніхто ніколи не бачив і не куштував… хоча ціни більші ніж в ресторані в києві

 3. Якщо хочете суші, краще обминайте цей заклад подалі!!! Це жах!! А ціни більші за ресторанні

 4. Заклад просто жахливий!!!
  В кімнаті що називають кухнею прохідний двір. Ходять туди відвідувачі(особи ромської національності) у вехньому одязі і в той же час там крутять недоСУШІ. Ці темношкірі відвідувачі дуже нав’язливо пропонують співробітницям вжити спиртного, та так що одна зі співробітниць не втримується і п’є з цими гостями закладу.
  Щодо якості недоСУШІ – жах. Те що назвали СУШІ – зроблене не з філе риби, а з обрізків з риби (так можна більше заробити, напевно), т.я. в цій страві присутні кістеи і риб’яча луска. Соєвий соус наливають в паперовий стаканчик для кави і щоб не розлити, доки довезеш додому, загортають харчовою плівкою, яка, м’яко кажучи, не допомогає, тобто додому ми довезли пакетик з соєвим соусом в якому плавали паперові стаканчики і харчова плівка. Налили соусу від всієї душі – до п’яти ролів приблизно грамів 300. Все б нічого, але він дуже розведений водою, як я писав вище (так можна більше заробити, напевно). На мою думку, краще було б 150 грамів того соусу, але без води.
  Те що на колір нагадуює вассабі було якимось дуже рідким і розтеклося по контейнеру в якому були недоСУШІ.
  Ну і найцікавіше, ціна всьго отого в пакетику-майочці 700грн за 5 ролів (ще й типу випадково в чек було включено обслуговування). Правда, піся мого здивування прибрали цей пункт.
  От так я сьогодні відвідав цей заклад “Pizzeria” на вул. Давиденка, 4Б, в рідному місті Жашків.

Написати коментар

2 779

Pizzeria в Жашкове
Телефон, час роботи та адреса Pizzeria Жашків.